![](https://www.keyp-svak-rcm.imet.gr/Portals/0/Images/EventNewsThemes/keyp_512x512_new2.png)
Στα πλαίσια εκπόνησης του Σχεδίου Βιώσιμης Αστικής Κινητικότητας (ΣΒΑΚ), ο Δήμος Δίου-Ολύμπου εκπονή έρευνα ερωυηματολογίου με σκοπό τη δημιουργία δεδομένων αποτύπωσης των χαρακτηριστικών μετακίνησης των πολιτών και των μετακινήσων που πραγματοποιούν.
Βρείτε την έρευνα ερωτηματολογίου εδώ ή σκανάρετε το QR code, ενώ αν θέλετε να βρείτε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το ΣΒΑΚ του Δήμου πατήστε εδώ.
![](https://www.dion-olympos.gr/wp-content/uploads/2021/12/image.png)